PDKS Kontrol ve Raporlama Yazılımı

PDKS ile işletme içindeki personellerinin puantajını yapabilir, maaşlarını hesaplayabilir, giriş/çıkış cihazları ile personellerinizin tüm çalışmalar hareketlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca personellerinizin fazla mesai, vardiya veya işe geç kalma anlarını kayıt altına alarak işletmenizdeki çalışma ortamını daha disipline edebilirsiniz. Personel takip denildiğinde herkes tarafından bilinen ve ülkemizde en yaygın olarak kullanılan parmak izi tanıma ve takip cihazları gelmektedir. Fakat bunların yanısıra başka takip yöntemleri de kullanılması mümkündür. Bunlar arasında en bilinen yöntem kartlı sistemlerdir. Sonra ise yüz tanıma, retina tanıma ve damar tanımlama gibi bir çok biometrik cihaz akla gelmektedir.

Technolife, PDKS çözümleri için yüksek performans sağlayabileceğiniz cihazları sisteme entegre ederek PDKS uygulamalarını daha kullanılabilir ve esnek hale getirmiştir.

    

Yüksek optik teknolojisi ile çalışan yüz tanıma cihazları, kişilerin biometrik  yüz yapılarını ID haline getirerek çalışmaktadır. Yüz üzerindeki yapıyı bir harita gibi görerek belirlediği girinti ve çıkıntıların koordinatlarını belirler. Bu koordinatlar cihaz hafızasına numeric olarak kayıt edilir.

...... Parmak üzerindeki izlerin oluşturduğu ID ile kişilerin takipleri yapılmaktadır. Kontrol cihazlarında, kişilere birden fazla parmak tanımlaması yapılarak okutma performansı en üst seviyede tutulur. Kopyalanması mümkün olmayan bu sistem ile geçiş esnasında doğru sonuç elde edilmiş olur. ...... Personel takip için en bilinen ve makisumum performans elde edebileceğiniz takip sistemidir. Kişilerin giriş/çıkış hareketlerinin akıllı kartlar ile yapılmasıdır. Kartlar sistem tarafından güvenli olarak şifrelenir ve kopyalanması imkansız hale gelir.